Klasy produktów

Produkty oferowane w naszym sklepie są dzielone na następujące grupy:

1. Produkty NOWE, pochodzące z końcówek serii produkcyjnych lub nadwyżek stanów magazynowych. Fabrycznie zapakowane przez producenta.

2. Produkty w KLASIE 1. Produkty nowe/powystawowe. W pełni sprawne i gotowe do użycia. Produkty w tej klasie najczęściej są pozbawione wad. W rzadkich przypadkach, gdy występuje jakieś niewielkie uszkodzenie jest ono zawsze dokładnie opisane przy produkcie. Produkty w klasie 1 posiadają opakowanie oryginalne (naruszone) lub zastępcze.

3. Produkty w KLASIE 2. Produkty powystawowe, po prezentacyjne oraz produkty pochodzące ze zwrotów konsumentów- używane. W pełni sprawne i gotowe do użycia. Produkty w tej klasie mogą posiadać uszkodzenia obudowy, na przykład odłamanie, odprysk farby lub pęknięcie (powstałe na przykład przy transporcie). Uszkodzenia te nie mają wpływu na pracę. Jeśli takie uszkodzenie występuje to informacja o nim znajduje się w opisie produktu. Produkty w klasie 2 posiadają opakowanie oryginalne (naruszone) lub zastępcze.

 

Na produkty Nowe oraz Powystawowe udzielana jest gwarancja 24 m-cy. 

Na produkty Używane udzielana jest gwarancja 12 m-cy.

 

Gwarancja door-to-door (produkt wymagający serwisowania odbierzemy z dowolnego miejsca w Polsce i zwrócimy naprawiony pod ten sam adres na nasz koszt)

 

 W karcie produktu zawsze widnieje informacja jakiej grupy/klasy jest dany produkt.

 

Jeśli produkt jest NOWY wówczas poniższy symbol widnieje na pierwszym zdjęciu podglądowym produktu.

 

Jeśli produkt jest w KLASIE 1 wówczas poniższy symbol widnieje na pierwszym zdjęciu podglądowym produktu

 

Jeśli produkt jest w KLASIE 2 wówczas poniższy symbol widnieje na pierwszym zdjęciu podglądowym produktu

 

Dodatkowa informacja jakiej grupy jest dany produkt widnieje w dolnej części karty produktu (pod opisem).

Jeśli produkt posiada ryski, przetarcia, przebarwienia, uszkodzenia tj. odłamanie, odpryski farby, peknięcie, to informacja taka znajduje się w dolnej części karty produktu ( pod opisem). Również zawierana jest informacja na temat opakowania jakie dany produkt zawiera. 

Przed zakupem sprawdź szczegółowy opis produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl