O firmie

Magrooutlet.pl to sklep specjalizujący się w sprzedaży detalicznej produktów m.in małego AGD, artykułów ogrodowych, artykułów dekoracyjnych oraz zabawek. W naszej ofercie znajdziesz markowe produkty czołowych producentów na świecie takich jak: DeLonghi, Bosch, Philips, Dyson, Russell Hobbs itp. Specjalizujemy się w produktach "outlet", dzięki czemu Kupując u nas masz gwarancję uczciwej, niższej ceny za markowy produkt z gwarancją.

 

Produkty oferowane w sklepie mogą być:

  • towarami nowymi fabrycznie,
  • końcówkami serii produkcyjnych,
  • towarami z nadwyżek stanów magazynowych,
  • zwrotami ekspozycyjnymi,
  • towarami zwróconymi przez klientów,
  • towarami nie nowymi fabrycznie.

 

Produkty oferowane w naszym sklepie są dzielone na następujące grupy:

1. Produkty NOWE, pochodzące z końcówek serii produkcyjnych lub nadwyżek stanów magazynowych. Fabrycznie zapakowane przez producenta.

2. Produkty w KLASIE 1. Produkty powystawowe oraz po prezentacyjne. Użyte raz lub kilka razy w celu prezentacji. W pełni sprawne i gotowe do użycia. Produkty w tej klasie najczęściej są pozbawione wad. W rzadkich przypadkach, gdy występuje jakieś niewielkie uszkodzenie jest ono zawsze dokładnie opisane przy produkcie. Produkty w klasie 1 posiadają opakowanie oryginalne (naruszone) lub zastępcze.

3. Produkty w KLASIE 2. Produkty powystawowe, po prezentacyjne oraz produkty pochodzące ze zwrotów konsumentów. W pełni sprawne i gotowe do użycia. Produkty w tej klasie mogą posiadać uszkodzenia obudowy, na przykład odłamanie, odprysk farby lub pęknięcie (powstałe na przykład przy transporcie). Uszkodzenia te nie mają wpływu na pracę. Jeśli takie uszkodzenie występuje to informacja o nim znajduje się w opisie produktu. Produkty w klasie 2 posiadają opakowanie oryginalne (naruszone) lub zastępcze.

 

Na oferowane produkty udzielana jest gwarancja 12 m-cy. 

 

W karcie produktu zawsze widnieje informacja jakiej grupy jest dany produkt.

 

Jeśli produkt jest NOWY wówczas poniższy symbol widnieje na pierwszym zdjęciu podglądowym produktu.

 

Jeśli produkt jest w KLASIE 1 wówczas poniższy symbol widnieje na pierwszym zdjęciu podglądowym produktu

 

Jeśli produkt jest w KLASIE 2 wówczas poniższy symbol widnieje na pierwszym zdjęciu podglądowym produktu

 

Dodatkowa informacja jakiej grupy jest dany produkt widnieje w dolnej części karty produktu (pod opisem).

Jeśli produkt posiada ryski, przetarcia, przebarwienia, uszkodzenia tj. odłamanie, odpryski farby, peknięcie, to informacja taka znajduje się w dolnej części karty produktu ( pod opisem). Również zawierana jest informacja na temat opakowania jakie dany produkt zawiera. 

Przed zakupem sprawdź szczegółowy opis produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl